Feed on
Posts
Comments

 

SADECE BİR EL SALLAYIŞTIR YAŞAM

 

**Bazen zordur yaşamak..Nefes almak bile  güç gelir insana..

 

Bir kuşun kanadın takılıp gitmek istersin uzaklara..

 

Bazen  bir güzel söz tutar insanı ayakta..bir canın sıcak gülümsemesi bağlar  hayata..bir de üç kelime kalır dudaklarında.
KENDİNE İYİ BAK..bu yalancı dünyada…!!! aci
Bir acı yaşadım, yaşıyorum ve son  nefesime kadar da içimden çıkmadan yaşayacağım bir acı, tıpkı daha önce giden  tüm sevdiklerim gibi. Ne yazık ki acılara alışılmıyor, sadece acılarla  kenetlenip birlikte yaşanmaya alışılıyor. Sabıra sığınıyorsun çaresizce, sonra  sabrın promosyonu teselliler geliyor dile ” huzur içindeler, gerçek dünyaya  kavuştular, önce giden sevdiklerinle beraberler, bizde gidince yine birlikte  olacağız” gibi.

aci
Daha sonra düşünüyorsun kapalı kapılar arkasındaki  evlerde yaşananları, sır içindeki acıları “bana ne! benim acım bana yeter”  diyemiyorsun aynı acıyı duyan yüreklere. Yalnız olmadığını anlıyorsun o zaman, güç veriyor yalnız olmamak.
Hiç düşünmeden giden sevdiklerinin yerine canını verecek binlerce kişiden biri olarak, bu güce dayanarak, yaşama kalındığı yerden  bir tebessüme, bir sevgi sözüne, yanında olan sana sevgiyle bakan yüzlere  sığınıp devam ediyorsun. Ta ki! yaşama bir el sallayışa  kadar…

Dostluk muhabbetle çoğalır, acılar paylaştıkca  azalır. Acımı paylaşan, teselli dilekleri ile beni yalnız bırakmayan tüm  dostlarıma;

 

canı gönülden teşekkür  ederim. Sevgilerimle…:))

 

 

Kaynak: Rüya’ya paylaşımı için teşekkür ederim.

 

Yazar :

1967 İzmir doğumlu. İşletme Fakültesi( Muh.- Finans) mezunu. Doğayı, tüm canlıları seven. 25 yıldır yaşadıklarını, öğrendiklerini, deneyimlerini ve düşüncelerini yazıya döken. Sosyal işlerde yer almaktan mutluluk duyan biriyim.

Yazarın websitesiYa

1 Cevap to “SADECE BİR EL SALLAYIŞTIR YAŞAM”

  1. serkan dedi ki:

    dost muhabbetleriniz daim olsun.