Feed on
Posts
Comments

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda 31 Ocak 2010 tarihinde Kadıköy Rıhtım Meydanında, en az 100 kişi bir araya gelerek canlı zincir oluşturulacak.

 Etkinliği kim yapıyor hiç ilgilenmedim. Tek derdim; hayvanların yararına bir yerde bir şey yapılıyor olması. Ve kesinlikle desteklenmeli!! Herkes de benim gibi düşünmeli.

Birlikte olunmalı, diğer her şey bir kenara bırakılıp tek yürek, tek ses olunmalı, o bütün dilsiz, savunmasız canlar adına!!

31 Ocak 2010 tarihinde, İstanbul, Kadıköy Rıhtım Meydanında, Saat: 13:00’da bir araya gelelim. Olabildiğince çok kişi olalım.

VE Otoyol’da ölen hayvan dostlarımız için, otoyol kenarlarına tel örgü çekilmesi, var olan tel örgülerin geçişlerinin kapatılması ve onarılması, şehir içinde bulunan bariyerlerin alt kısımlarının kapatılması için el ele tutuşarak bir tel örgü temsili yapalım.

Onların sesini biz duyuralım! Katılımın geçerli sayılması için de katılacak kişilerin bilgilerini eksiksiz olarak doldurmaları gerektiğini hatırlatayım.

Siz trafik kazasına sebep vermiyor olarak bir katkıda bulunduğunuzu düşünebilirsiniz. Ama yeterli değil.

Onlar için gerçekten de çok güzel bir şey yapabilme imkanınız var.

Onların hayatlarını, can ve beden bütünlüklerini koruma fırsatınız var. Bu fırsatı, elinizin tersi ile itmeyin!

Kazasız günler dilerim…

  Av. DENİZ TAVŞANCIL KALAFATOĞLU

                                                                                                                                                                                                    İSTANBUL BAROSU

 HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU

    BŞK. YRD.

Yazar :

1967 İzmir doğumlu. İşletme Fakültesi( Muh.- Finans) mezunu. Doğayı, tüm canlıları seven. 25 yıldır yaşadıklarını, öğrendiklerini, deneyimlerini ve düşüncelerini yazıya döken. Sosyal işlerde yer almaktan mutluluk duyan biriyim.

Yazarın websitesiYa

Yorumlar kapatıldı.