Feed on
Posts
Comments

FOTOĞRAFLAR

FOTOĞRAFLAR DA KONUŞUR! :)))

 

Yıl; 2009

Ankara’dan Ağabeyim geldiydi de…:)))) ( Sevgili Yılmaz, fotoğraf çekimi için çok teşekkürler…)

Datça’da bir otelde sabah sabah balkon sefası…  Sabah saatleri olmasına rağmen fotoğraf makinesi öyle uygun görmüş; tarihi ve saati sapıtmış.

Sabah saatleri olsa da bakar mısınız lütfen, üzerimde ne bir mahmurluk, ne de surat asıklığı var. Sabah sabah da çekilir bir görünüşe sahip oluyorum yani…

Teknolojik aletler de arıza yapar. Hem de sık sık. Dijital fotoğraf makinesi fotoğraflarımızı çekiyor çekmesine de fotoğrafı çektiğimiz yılı ve saati yanlış kaydediyor. Ayarlanması lazım. Yoksa buradaki gibi tarihi yanlış gösterince saç rengimi ve görüntümü de yıllar önce olmayan renklere taşıyor. Zaman makinesi sanki.:))) ( Çünkü 2006 da saç rengim bu değildi. Bilenler bilir.) :)))

Çiçekler arasında bir başka çiçek. :)))

Ödemiş Gölcük. 2012

Arkadaşlarımız; Nilgün, Mecnun ile…

Sevgili dostum, değerli ağabeyim Ali Poyrazoğlu ile kulisteyken. Tiyatroya gitmek bir başka dünyaya adım atmak gibi… Hele her gidilen tiyatrodan yeni öğretilerle evlere dönülüyorsa…

Yazılarım için beni teşvik eden, hastalandığımda moral veren, destek olan güzel yürekli dostlarımdan biridir kendisi…

Sevdiğim iki insan birarada. Ali Ağabey’im Kızım Cemre’nin büyüyüşüne adım adım şahit olan… Ali Amca’sının, 6 yaşından itibaren yaşı küçük ama yüreği kocaman hayranıyla ölümsüz hatırası… ( 2012)

İzmir Fuarı imza günü hatırası. ( Doğan Yayıncılık standı. 2011)

Karaburun yolu. Mola verdiğimiz koylardan biri. Yeni oje sürmüşüm ellerime. Kurumasını beklemek için ideal bir ortam.:))))

Manisa Spill 2012 karlı bir bahar günü… :))))

Balıkesir Kaplıcaları 2009

Antalya Manavgat 2009

STP61295

 

 

 

 

 

 

 

Pençe 2008

 

 

STP61524

 

 

 

 

 

 

 

Neskafe 2009

Hanımefendi bizim evin kapısında uzun süre kendisini sevdirdi, beslettirdi. Sonraaaa evin içine girdi.:)) Şimdi halinden öyle memnun ki…

 

 

STP61531

 

 

 

 

 

 

 

Bu hanımefendiyi tanımıyorum. Çocuklarıyla bir piknik yaparken gördüm ve fotoğraflarını çektim. Eyvahhhh şimdi telif hakkı isterler benden bunlar.:))

akyaka

Akyaka 2006

Menemen6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubilay Anıtı 29 Ekim 2009

Menemen8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menemen Kubilay Müzesi 29 Ekim 2009

Ziyaretçi defterine yazacaklarım olmaz mı? Anıt insanın tüylerini diken diken ediyor duygulanma yüzünden.

 

Oğlumla birlikte….

Cumhuriyet Bayramı’nda bir anlamlı ziyaret. ” Vaktim yok” diye mazeret öne sürmenin hiçbir anlamı yok. Bayramlar ne güne duruyor? Alın ailenizi ve gidilmesi gereken yerlere götürün.  Geçmişi bilmek geleceğe sahip çıkmayı kolaylaştırır.

Çocuklarınızı Anıtkabir’e, Çanakkale Şehitlikleri’ne ve bulunduğunuz yerlerdeki şehitliklere, tarihi yerlere, müzelere götürün hiçbir şey kaybetmezsiniz…

 

çıtırkaram

Haziran 2009 Çıtır ve Karam. Öğle uykusundalar.:)) ( Panço’nun oğlu ve kızı)

 

 

3 Cevaplar to “FOTOĞRAFLAR”

 1. starturk dedi ki:

  güzel site, tebrikler.

 2. SEYİT AHMET YILDIZ dedi ki:

  Yenge merhaba ben Ahmet;
  Sizi bu gibi azim ve yürek dolu çalışmalarınızda ne kadar kutlasam azdır. Özellikle bu mutlu aile tablonuzla siz takdir ediyor ve mutluluğunuzun daim ve ebedi olması dileklerimi ifade etmek isterim.
  Tek kelime ile harikasınız.
  YILDIZ AİLESİ

 3. Çağatay dedi ki:

  Bir ömür boyu sağlıklı, mutlu ve başarılı yıllar geçirmenizi dilerim.. Sitenizi tesadüf alakasız birşey ararken gördüm. Etkilendiğim şeyden bir tanesi hep benim gezdiğim yerleri gezmiş olmanızdı.. Beni oralara tekrar götürdü….
  sizi sitemede beklerim….www.slaytyerim.com
  Çağatay ALTUN
  (magirbas)